POLŠTÁŘOVÁ BITKA v centru Ostravy - Proběhlo

26. března 2010 v 10:19 | Margarita |  Proběhlo
FLASHMOB - POLŠTÁŘOVÁ BITKA 2010
26.3.2010 od 16:50
Kazdy sebou jakykoliv polstar!AKCE PROBĚHNE PŘESNĚ V 17:00. Než zazní zvonkohra odbýjející 17 hodin, pohybujte se po celém centru, nejlépe samotní, maximálně s dvouma lidma. NESTŮJTE NIKDE VE SKUPINKÁCH!!! Hlavně ne přímo na náměstí. Procházejte se a dělejte, jakoby se nic nemělo dít! SVŮJ POLŠTÁŘ MĚJTE SKRYTÝ, PŘECI JEN BYSTE BYLI HODNĚ NÁPADNÍ. Těsně před pátou hodinou se pomalu začneme střetávat na náměstí a PŘESNĚ v pět začneme s bitkou. VYTAS POLŠTÁŘ A ZAČNI MLÁTIT OSOBU, KTERÁ JE VEDLE TEBE-MLATÍME JEN OSOBY S POLŠTÁŘEM, NE KOLEMJDOUCÍ!!! V 17:02 zapískáme na píst'alku, což bude znamenat konec akce. NEUPOZORŇUJTE NA KONEC! Schovejte si svůj polštář a odejdětě z náměstí, jako by se nic nestalo. N E T L E S K E J T E ! ! !

----------------------------------------------------
Věnujte pozornost následujícím radám :

Flashmob by neměl být organizován tak, že 'sraz je ve 4 támhle a začnem'. Podstatou každého flashmobu je, že lidé jdou jakoby 'náhodou' okolo, provedou onu netradiční věc a zase se rozejdou. Příkladem špatně zorganizovaného flashmobu byla akce Freezing Ostrava 2010. Nechcu ji nějak znehodnocovat a vážím si pokusu rozšíření Flashmobu v ČR, ale přecejen - na účastnících jakéhokoliv flashmobu nemá být předem poznat, 'že se něco chystá'

-----------------------------------------------------

Kdyby jste měli jakékkoliv otázky, ozvěte se na e-mail Nenene.Smudlo@seznam.cz nebo staytrue@seznam.cz, rády vám odpovíme na jakékkoliv otázky.

Doufáme, že se nás sejde co nejvíc.
-----------------------------------------------------

http://www.youtube.com/watch?v=IVms_sahfak - nějak takto by to mělo vypadat, jen by nás mohlo být víc.

-----------------------------------------------------

Přihlašovat se můžete zde > FACEBOOK

Aktualní stav ( 26.3.10 15:59 ) :
potvrzení hosté - 2605 lidí
Možná se zúčastní - 4106 lidí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama